Get Adobe Flash player

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR4 W ORNECIE

Rok szkolny 2019/2020

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Konkurs

Opiekun

 

  I-III

Zespół wokalny ,,STARS” dzieci klas I-III

II miejsce

Wojewódzki konkurs ,,Przegląd Kolęd i Pastorałek w Morągu

J. Krzyżanowksa

 

II A

Amelia Jackiewicz

Wyróżnienie –

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Mądrze wodą gospodarujesz – zdrowe środowisko zyskujesz!”

M. Kuć

 

II B

Michał Białopiotrowicz

Szymon Kowalczuk

Laureat

,,Zapobiegajmy pożarom” – etap powiatowy

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Kangur”

M. Kuć

J. Szydłowska

 

III A

Natalia Łabiszewska

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Kangur”

J. Szydłowska

 

VI A

Dziewczęta

 

 

Barbara Habuda

 

Paweł Szumiel

II miejsce

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych

II nagroda

Ogólnopolski Konkurs ,,Życie bajką jest”

Laureat

,,Zapobiegajmy pożarom” – etap powiatowy

M. Rońda i

Ł. Kowalczuk

 

A.   Lipińska

 

A.  Lipińska

 

VI B

Dziewczęta

 

 

Kacper Rygalski

 

 

 

 

Dominik Trociuk

 

 

 

Jakub Bieliński

 

Wojciech Brążkiewicz

 

Wojciech Rakoczy

 

 

Nikola Salnik

 

 

 

 

 

Maja Stochowicz

II miejsce

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych

III miejsce

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Średnich Powiatu Lidzbarskiego w szachach

Laureat

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus.

I miejsce

Wojewódzki Konkurs z jęz. niemieckiego ,,Deutschfreunnd”

Laureat

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus.

Laureat

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus.

II miejsce

Konkurs ,,Ornecka żywa Encyklopedia” organizowany przez CEiIK w Olsztynie

III miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Mądrze wodą gospodarujesz – zdrowe środowisko zyskujesz!”

II miejsce

Konkurs ,,Ornecka żywa Encyklopedia” organizowany przez CEiIK w Olsztynie

II miejsce

Konkurs ,,Ornecka żywa Encyklopedia” organizowany przez CEiIK w Olsztynie

M. Rońda i

Ł. Kowalczuk

 

M. Rońda

 

 

J. Szydłowska

 

J. Lipiński

 

 

 

J. Szydłowska

 

J. Szydłowska

 

 

H. Glińska-Szmatowicz

 

A.  Lipińskja

 

 

H. Glińska-Szmatowicz

 

H. Glińska-Szmatowicz

 

VII A

Patrycja Ciecierska

 

Weronika Głowacka

Wiktoria Głowacka

 

Inka Junko

Małgorzata Lachowicz

Aleksandra Jakubowska

I miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej

Laureat

Wojewódzki Konkurs z jęz. polskiego

Finalista

Wojewódzki Konkurs z jęz. polskiego

Laureat

,,Zapobiegajmy pożarom” – etap powiatowy

J. Krzyżanowska

 

K. Kisielew

 

K. Kisielew

 

A.  Lipińska

 

VIII A

 

Zespół Wokalny klasy 8

 

 

Hubert Ciok

I miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej w Pasłęku

III miejsce

Wojewódzki konkurs ,,Przegląd Kolęd i Pastorałek w Morągu

J. Krzyżanowska

J. Krzyżanowska

 Rok szkolny 2018/2019

LP;

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcia , wyróżnienia , tytuły

Nauczyciel prowadzący

1.

Jakub Jankowski

Laureat Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki , języka polskiego , biologii

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z języka angielskiego i fizyki

Dyplom Uznania za opowiadanie „ Świat przyszłości „

Jolanta Szydłowska

Katarzyna Kisielew

Agata Junko

Ewa Domańska – Habuda

Monika Życzko

Katarzyna Kisielew

2.

Krystian Jóźwiak

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki

Jolanta Szydłowska

3.

Kacper Rygalski

I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach

II miejsce w konkursie Moje Muzeum

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Zapobiegajmy pożarom „

Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „ Kangur Matematyczny „

Marek Rońda

Magdalena Kuć

Hanna Glińska – Szmatowicz

Jolanta Szydłowska

4.

Igor Poddubiuk

Laureat V stopnia – Olimpiada wiedzy Archimedes – Matemtyka plus

Beata Machoń

5.

Paweł Narucki

Laureat V stopnia – Olimpiada wiedzy Archimedes – Matemtyka plus

Beata Machoń

6.

Aleksandra Skorupa

Laureat II stopnia – Olimpiada wiedzy Archimedes – Matemtyka plus

Beata Machoń

7.

Zuzanna Popiel

Laureat V stopnia – Olimpiada wiedzy Archimedes – Matemtyka plus

Beata Machoń

8.

Antonina Mirynowska

Laureat IV stopnia – Olimpiada wiedzy Archimedes – Matemtyka plus

Beata Machoń

9.

Agata Piątek

Laureat I V stopnia – Olimpiada wiedzy Archimedes – Matemtyka plus

Beata Machoń

10.

Justyna Klukas

Osobowość Kultury 2018 – za szczególne osiągnięcia na rzecz popularyzowania kultury w Gminie Orneta

Katarzyna Kisielew

11.

Krystian Ulman

Ogólnopolski konkurs „ Zapobiegajmy pożarom „

Magdalena Kuć

12.

Michał Białopiotrowicz

Ogólnopolski konkurs „ Zapobiegajmy pożarom „

Magdalena Kuć

13.

Lena Szpakowska

I miejsce w konkursie plastyczno- technicznym „ Dawna Orneta „

Magdalena Kuć

14.

Filip Oniśk

II miejsce w konkursie plastyczno- technicznym „ Dawna Orneta „

Magdalena Kuć

15.

Anna Maleszewska

Wyróżnienie w konkursie plastyczno- technicznym „ Dawna Orneta „

Magdalena Kuć

16.

Ireneusz Osiński

Wyróżnienie  w konkursie plastyczno- technicznym „ Dawna Orneta „

Magdalena Kuć

17.

Maja Krasińska

Laureat IX edycji powiatowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Dbam o swoje bezpieczeństwo „

Magdalena Kuć

18.

Filip Kosobucki

Dyplom Uznania za opowiadanie „ Świat przyszłości „

Katarzyna Kisielew

19.

Jakub Matuk

Dyplom Uznania za opowiadanie „ Świat przyszłości „

Katarzyna Kisielew

20.

Inka Junko

Pola Skowyrska

Wiktoria Szcząchor

Jakub Fijałkowski

II miejsce w Konkursie Wiedzy Leśnej – Lasy Państwowe Olsztyn

Małgorzata Szuba

Agata Junko

 

 

 

 

Szukaj

Licznik odwiedzin

2158659
Dziś
Wczoraj
Ten tydz
Poprzedni tydz
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
1791
5092
25840
2111350
89833
116181
2158659

Twoje IP: 3.234.143.26
2020-09-27

Nasze projekty, programy i certyfikaty:)

  • a.jpg
  • ab.JPG
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg
  • f.jpg
  • g.jpg
  • h.jpg
  • i.png
  • j.jpg
  • k.jpg
  • l.JPG
  • m.JPG
  • n.JPG
  • o.JPG
  • p.JPG
  • r.JPG
  • s.JPG
  • t.JPG