Get Adobe Flash player

Grono Pedagogiczne

Nauczyciele

Małgorzata Szuba – Dyrektor Szkoły, Przyroda klasa IV

Katarzyna Świerszcz - Pedagog, Technika klasy IV- V

Jolanta Dziuba - Biblioteka szkolna

Halina Waszczyszyn- Wychowawca klasy I a

Małgorzata Godzina – Wychowawca klasy II a

Magdalena Kuć – Wychowawca klasy II b, plastyka klasy IV-V

Bożena Ogiela- Wychowawca klasy III a

Wioletta Ślepokura- Wychowawca klasy III b, Informatyka klasy IV-VI

Katarzyna Kisielew – Wychowawca klasy IV a, język polski klasy IV-VIII, logopedia

Janina Krzyżanowska – Wychowawca klasy V a, Religia rzymskokatolicka klasy I-VI, WDŻ

Marek Rońda- Wychowawca klasy V b, w-f klasy V-VIII, Szachy

Ewa Domańska – Habuda – Wychowawca klasy VI a, j. angielski kl. V-VIII

Hanna Glińska - Szmatowicz – Wychowawca klasy VI b, Historia klas IV-VI, świetlica szkolna, nauczyciel wspomagający

Łukasz Kowalczuk – Wychowawca klasy VII a, w-f kl. IV-VII, Informatyka klasy V-VIII

Jan Lipiński- Wychowawca klasy VIII a, język niemiecki klasy IV-VIII

Jolanta Szydłowska – matematyka klasy IV-VIII

Wiktor Chojnacki – Muzyka klas IV-VII

Józef Uzar – Historia kl. VII- VIII, Wiedza o społeczeństwie kl. VIII

ks. Roman Storoniak – Religia greckokatolicka, j. ukraiński, 

ks. Dawid Szczepkowski- Religia rzymskokatolicka klasy VII-VIII

Anna Dzikiewicz- j. angielski klasy I-V

Maria Żeleźniak- j. polski kl. V-VI

Beata Machoń- matematyka klasy V

Agata Junko- Biologia kl. V-VIII, Chemia kl. VII- VIII

Monika Życzko- Fizyka kl. VII- VIII

Edyta Stawska- Geografia kl. V- VIII

Anna Lipińska- plastyka kl. VI, technika klasy VI, edukacja dla bezpieczeństwa klasa VIII

Joanna Czerniawska- j. rosyjski klasy IV-VIII, nauczyciel wspomagający

Magdalena Matusiak- Doradztwo Zawodowe klasa VII-VIII

Anna Wróblewska- nauczyciel wspomagający

Jadwiga Gierlof- wychowawca świetlicy szkolnej

 

Administracja i Obsługa

Maria Sienkiewicz – Sekretarz Szkoły

Jolanta Kołcio - pracownik administracji

Joanna Łasińska - pracownik administracji

Marcin Sawaniewicz- Inspektor BHP

Maciej Michalski – pracownik obsługi

Anna Rybak - pracownik obsługi

Bożena Semkiw - pracownik obsługi

Zyta Goździkowska - pracownik obsługi

Małgorzata Cyroniuk - Pielęgniarka szkolna

Szukaj

Licznik odwiedzin

1326438
Dziś
Wczoraj
Ten tydz
Poprzedni tydz
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
1642
2983
6803
1304713
35741
76011
1326438

Twoje IP: 34.204.203.142
2019-11-20

zaloguj

Nasze projekty, programy i certyfikaty:)

  • a.jpg
  • ab.JPG
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg
  • f.jpg
  • g.jpg
  • h.jpg
  • i.png
  • j.jpg
  • k.jpg