Get Adobe Flash player

Grono Pedagogiczne

Łukasz Kowalczuk – Dyrektor szkoły, Informatyka klasy V-VIII

Katarzyna Świerszcz - Pedagog, Technika klasy IV- VI

Jolanta Dziuba - Biblioteka szkolna, Świetlica szkolna

 Ilona Dołęga – Wychowawca klasy I a, w-f klasa IV

Paulina Ratowska – Wychowawca klasy II a

Magdalena Kuć – Wychowawca klasy II b, Plastyka klasy IV-VII

Wioletta Ślepokura- Wychowawca klasy III a, Informatyka klasa IV

Anna Dzikiewicz- Wychowawca klasy IV a, język angielski klasy II-VIII

Mirosława Kowalczyk – Wychowawca klasy V a, Język polski klasy V, Świetlica szkolna, wdż

 Agata Junko- Wychowawca klasy V b, Biologia kl. V-VIII, Chemia kl. VII- VIII, Przyroda klasy IV, wdż

Maria Żeleźniak- Wychowawca klasy VI a, Język polski klasy VI-VIII

Joanna Różycka- Wychowawca klasy VI b, Język rosyjski klasy IV-VIII, Nauczyciel wspomagający

Katarzyna Kisielew – Wychowawca klasy VII a, Język polski klasy IV-VIII, Logopedia, Nauczyciel wspomagający

Janina Krzyżanowska – Wychowawca klasy VIII a, Religia rzymskokatolicka klasy I-VIII

Marek Rońda- Wychowawca klasy VIII b, w-f klasy IV-VIII, Szachy

Ewa Domańska – Habuda – Język angielski kl. I-VIII, Język rosyjski kl. V-VI

Hanna Glińska - Szmatowicz – Historia klas IV-VII, Nauczyciel wspomagający

Jolanta Szydłowska – Matematyka klasy IV-VII, Informatyka kl. V-VII

Beata Machoń- Matematyka klasa V-VIII, Fizyka klasa VII- VIII

Wiktor Chojnacki – Muzyka klas IV-VII

Józef Uzar – Historia klasy VIII, Wiedza o społeczeństwie kl. VIII

ks. Roman Storoniak – Religia greckokatolicka, Język ukraiński, 

Monika Życzko- Fizyka kl. VIII

Edyta Stawska- Geografia kl. V- VIII

Anna Lipińska- Nauczyciel wspomagający, Plastyka kl. VI, Edukacja Dla Bezpieczeństwa klasa VIII

Jan Lipiński- Język niemiecki klasy IV-VIII

Barbara Popiel- Doradztwo Zawodowe klasy VII-VIII

Jadwiga Gierlof- Wychowawca świetlicy szkolnej

Edyta Budyta- Nauczyciel wspomagający

Kinga Rynkiewicz- Nauczyciel wspomagający, Pedagog specjalny

Beata Ciunajtis- w-f klasa VI, VIII

Karol Łasiński- w-f klasa VIII

 

Administracja i Obsługa

Agnieszka Fiedorowicz – Sekretarz Szkoły

Joanna Łasińska - pracownik administracji

Marcin Sawaniewicz- Inspektor BHP

Maciej Michalski – pracownik obsługi

Anna Dzika - pracownik obsługi

Magdalena Bucoń - pracownik obsługi

Zyta Goździkowska - pracownik obsługi

Małgorzata Cyroniuk - Pielęgniarka szkolna

Szukaj

Licznik odwiedzin

4842248
Dziś
Wczoraj
Ten tydz
Poprzedni tydz
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
474
8350
14950
4799142
9912
133751
4842248

Twoje IP: 3.236.47.240
2023-02-03

Niedowidzący

Nasze projekty, programy i certyfikaty:)

  • a.jpg
  • ab.JPG
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg
  • f.jpg
  • g.jpg
  • h.jpg
  • i.png
  • j.jpg
  • k.jpg
  • l.JPG
  • m.JPG
  • n.JPG
  • o.JPG
  • p.JPG
  • r.JPG
  • s.JPG
  • t.JPG


Copyright © 2012. All Rights Reserved.