Słowami wiersza Jerzego Lieberta ,,Pasterka”, powitaliśmy zaproszonych gości:ks. Macieja Burdyńskiego, P. Annę Wiewiórską i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Sielanka” w Henrykowie ; podopiecznych WTZ w Ornecie , rodziców, nauczycieli i uczniów naszej szkoły na tegorocznych Jasełkach Bożonarodzeniowych przygotowanych przez uczniów klasy Vb, IIIa, IIIb i VII. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od prezentacji kolęd przygotowanych przez każdą z klas jak również : nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości. Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane (widzowie mogli usłyszeć przepiękne pastorałki w wykonaniu uczniów klas III i VIII),  został poprzedzony przepięknym Tańcem Aniołów, w które wcieliły się uczennice z klasy VII do utworu z repertuaru Enya- The Spirit of Christmas Past. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości. Ogromna praca całego zespołu zarówno uczniów jak też nauczycieli: P. Janiny Krzyżanowskiej,    P. Marka Rońdy, P. Łukasza Kowalczuka, P. Wioletty Ślepokura oraz P. Jolanty Dziuba, po przedstawieniu nagrodzona była gromkimi brawami. Był to bardzo miły dzień przeżyty w ciepłej i świątecznej atmosferze. Obecność rodziców i rodzin naszych uczniów, a także zaproszonych gości sprawiła, że spotkanie było wyjątkowe i dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń. Po zakończonym spektaklu głos zabrała dyrektor szkoły P. Małgorzata Szuba, która podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie wyjątkowych jasełek, które niewątpliwie wprowadziły oglądających w atmosferę nadchodzących  Świąt Bożego Narodzenia.Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszej uroczystości serdecznie dziękujemy!

Twoje IP: 3.94.202.172
2020-02-19