Get Adobe Flash player

 

 Słowami wiersza Jerzego Lieberta ,,Pasterka”, powitaliśmy zaproszonych gości:ks. Macieja Burdyńskiego, P. Annę Wiewiórską i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Sielanka” w Henrykowie ; podopiecznych WTZ w Ornecie , rodziców, nauczycieli i uczniów naszej szkoły na tegorocznych Jasełkach Bożonarodzeniowych przygotowanych przez uczniów klasy Vb, IIIa, IIIb i VII. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od prezentacji kolęd przygotowanych przez każdą z klas jak również : nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości. Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane (widzowie mogli usłyszeć przepiękne pastorałki w wykonaniu uczniów klas III i VIII),  został poprzedzony przepięknym Tańcem Aniołów, w które wcieliły się uczennice z klasy VII do utworu z repertuaru Enya- The Spirit of Christmas Past. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości. Ogromna praca całego zespołu zarówno uczniów jak też nauczycieli: P. Janiny Krzyżanowskiej,    P. Marka Rońdy, P. Łukasza Kowalczuka, P. Wioletty Ślepokura oraz P. Jolanty Dziuba, po przedstawieniu nagrodzona była gromkimi brawami. Był to bardzo miły dzień przeżyty w ciepłej i świątecznej atmosferze. Obecność rodziców i rodzin naszych uczniów, a także zaproszonych gości sprawiła, że spotkanie było wyjątkowe i dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń. Po zakończonym spektaklu głos zabrała dyrektor szkoły P. Małgorzata Szuba, która podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie wyjątkowych jasełek, które niewątpliwie wprowadziły oglądających w atmosferę nadchodzących  Świąt Bożego Narodzenia.Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszej uroczystości serdecznie dziękujemy!

Szukaj

Licznik odwiedzin

1995401
Dziś
Wczoraj
Ten tydz
Poprzedni tydz
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
1618
4780
8545
1961367
42756
96819
1995401

Twoje IP: 34.238.248.103
2020-08-12

Nasze projekty, programy i certyfikaty:)

 • a.jpg
 • ab.JPG
 • b.jpg
 • c.jpg
 • d.jpg
 • e.jpg
 • f.jpg
 • g.jpg
 • h.jpg
 • i.png
 • j.jpg
 • k.jpg


Copyright © 2012. All Rights Reserved.