Get Adobe Flash player

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i pracownicy szkoły a przede wszystkim kochani uczniowie !!!

Za nami kolejny rok edukacji. Kolejny już rok, który dla Polskich Szkół nie był łatwy z powodu Pandemii COVID 19. Szczęśliwie, po trudnym pierwszym półroczu, w którym zmagaliśmy się z edukacją na odległość, w drugim mogliśmy cieszyć się swoją obecnością w szkolnych murach. Rok Szkolny 2021-22, był jednak szczególnie smutny dla Naszej szkoły. Po 13 latach nieprzerwalnej pracy jako Dyrektor Naszej Szkoły w październiku 2021 roku odeszła do wieczności Nasza Pani Dyrektor Małgorzata Szuba. To ona rozpoczynała obecny rok szkolny, mnie pozostaje już bez niej ten rok zakończyć. Aby oddać hołd wieloletniej pracy naszej Pani Dyrektor Małgorzacie Szuba uczcijmy jej pamięć minutą ciszy.

DZIĘKUJĘ!!!

Zanim przejdziemy do podsumowania wyników klasyfikacji, chciałbym serdecznie podziękować rodzicom, którzy szczególnie w okresie zawieszenia zajęć szkolnych wzięli na swoje barki ciężar nauczania zdalnego. Moi drodzy, bez was my nauczyciele nie dalibyśmy rady. Teraz jako pełniący obowiązki dyrektora jestem dumny z wyników swoich wychowanków i ich rodziców, bo bez waszego zaangażowania Drodzy Rodzice, nie byłoby tak wysokich wyników nauczania. Jednocześnie świadomy przepraszam za wszelkie nieporozumienia, utrudnienia i problemy.

Korzystając z okazji serdeczne podziękowania kieruję do Naszych Nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi za całoroczną pracę i trud włożony w nauczanie i wychowanie naszych uczniów. 

Drodzy Absolwenci – Uczniowie Klas Ósmych !!!

To Wasz ostatni dzień w naszej szkole. Przed Wami nowe szkoły, nowe wyzwania, nowe sukcesy. Pamiętając o tym, że rozwój nigdy się nie kończy, rozwijajcie swoje zainteresowania, podejmujcie trud wyjścia ze strefy komfortu. Wyznaczajcie nowe marzenia i je osiągajcie. Mając na uwadze, że nie zawsze wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi, najbardziej przebojowi, ale Ci którzy postanawiają wygrać, są konsekwentni i uparci, dążcie do osiągania wyznaczonych celów, a po ich osiągnięciu wyznaczajcie kolejne. Dzisiaj wyruszacie w kolejną drogę, do której staraliśmy się Was jak najlepiej przygotować. Myślę, że w znacznej mierze nam się to udało.

Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku. Dbajcie o siebie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy. Wracajcie uśmiechnięci i szczęśliwi. Do zobaczenia po wakacjach!

Dyrektor Szkoły

 

 

 

Szukaj

Licznik odwiedzin

4567544
Dziś
Wczoraj
Ten tydz
Poprzedni tydz
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
445
4313
27472
4504824
15123
128316
4567544

Twoje IP: 35.172.224.102
2022-12-05

Niedowidzący

Nasze projekty, programy i certyfikaty:)

 • a.jpg
 • ab.JPG
 • b.jpg
 • c.jpg
 • d.jpg
 • e.jpg
 • f.jpg
 • g.jpg
 • h.jpg
 • i.png
 • j.jpg
 • k.jpg
 • l.JPG
 • m.JPG
 • n.JPG
 • o.JPG
 • p.JPG
 • r.JPG
 • s.JPG
 • t.JPG