Get Adobe Flash player

walentynki2019

FOTORELACJA 

Klasa I a

  1. Grodowska Julia
  2. Jackiewicz Amelia
  3. Kałamajska Martyna
  4. Karpicz Remigiusz
  5. Musik Zuzanna
  6. Nowak Sandra
  7. Paplińska Klaudia
  8. Ułanowska Nikola

Klasa I b

  1. Białopiotrowicz Michał
  2. Gąsiorowska Ewa
  3. Kowalczuk Szymon
  4. Kozłowska Karolina
  5. Krasińska Maja
  6. Osiński Ireneusz
  7. Radek Zuzanna
  8. Sielicki Krystian

Klasa II a

  1. Jóźwiak Aleksandra
  2. Kruć Anastazja
  3. Łabiszewska Natalia
  4. Ostrouch Rafał
  5. Trociuk Agata
  6. Zaleska Julia

Klasa II b

  1. Antoniak Gabriela
  2. Białopiotrowicz Dominika
  3. Bojko Michał
  4. Moroz Maja
  5. Piotrowski Maciej
  6. Przytuła Lena
  7. Zawadzka Marcelina

Klasa III

  1. Mirynowski Franciszek
  2. Rynkiewicz Nikola
  3. Salnik Aleksandra
  4. Tatol Karol
  5. Wawrowska Kinga

Klasa IV a

  1. Piątek Agata
  2. Mirynowska Antonina
  3. Urbański Marcel
  4. Jałocha Igor
  5. Popiel Zuzanna
  6. Ulman Krystian
  7. Chodkiewicz Maria
  8. Openchowska Zofia
  9. Pikuła Przemysław
  10. Chociej Martyna
  11. Gereg Maja
  12. Żukowska Paulina

Klasa IV b

  1. Jankowska Łucja
  2. Poddubiuk Igor
  3. Szpakowska Lena
  4. Świerszcz Gabriel
  5. Godzina Nikodem
  6. Kamińska Zofia
  7. Klukowska Katarzyna
  8. Majkowska Zofia
  9. Narucki Paweł
  10. Skorupa Aleksandra
  11. Mieżaniec Oliwia
  12. Gromadzka Marta
  13. Piekarska Magdalena
  14. Zamyślewski Kacper
  15. Piechowiak Kacper
  16. Kumpicka Zofia
  17. Śmiechowska Kalina
  18. Wawrowska Marlena
  19. Szukiełojć Jacek

Klasa V a

  1. Szumiel Paweł
  2. Brodowski Kacper
  3. Lejkowska Zuzanna
  4. Dzika Weronika
  5. Habuda Barbara
  6. Rykojć Kasper
  7. Gereg Lucja
  8. Mazur Jacek
  9. Nowacka Martyna

Klasa V b

  1. Rakoczy Wojciech
  2. Rygalski Kacper
  3. Trociuk Dominik
  4. Stochowicz Maja
  5. Życzko Anna
  6. Bura Weronika
  7. Sopyło Amelia
  8. Szadziewski Piotr

Klasa VI

  1. Głowacka Weronika
  2. Głowacka Wiktoria
  3. Junko Inka
  4. Skowyrska Pola
  5. Szcząchor Wiktoria
  6. Madrak Iga
  7. Wilińska Maja
  8. Fijałkowski Jakub
  9. Kosakowski Piotr
  10. Lachowicz Małgorzata
  11. Jakubowska Aleksandra
  12. Widerski Jan

Klasa VII

  1. Matuk Jakub
  2. Zęgota Piotr
  3. Lachowicz Szymon

Klasa VIII

  1. Jankowski Jakub
  2. Jóźwiak Krystian
  3. Czapliński Jakub
  4. Zyskowska Aleksandra
  5. Horba Kinga
  6. Kozińczak Julia
  7. Brążkiewicz Szymon
  8. Wiliński Kacper
  9. Piekarski Przemysław
  10. Skowyrska Zuzanna

 

Z radosnym przesłaniem po raz drugi wspólnie z kolędnikami z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Miłakowa, odwiedziliśmy chore dzieci ze Szpitala Dziecięcego w Olsztynie .Przedstawiony program artystyczny o charakterze misyjno- świątecznym, choć na chwilę pozwolił małym pacjentom zapomnieć o chorobie. Z repertuarem kolędowym odwiedziliśmy również Kurię Metropolitarną w Olsztynie. Przygotowana na nasze przybycie oprawa z udziałem Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego była miłym akcentem ze strony gospodarzy. A wszystko to dzięki akcji ,, Kolędnicy Misyjni dla dzieci Rwandy i Burundii’ ,w którą zaangażowani kolędnicy z Miłakowa, dzielą się nie tylko w swojej miejscowości, a my jako przyjaciele szkoły, włączamy się w to dzieło dając swoim śpiewem poczucie szczęścia, którego ten świat dzisiaj szczególnie potrzebuje.

                                                                                                                                                                                                                                                               Opiekun SKC J. Krzyżanowska

IMG 20190116 125231

received 245861823002940

https://olsztyn.gosc.pl/doc/5289789.Chcemy-niesc-radosc   artykuł w Gość Niedzielny 

Szukaj

UWAGA! Nasz strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Licznik odwiedzin

878023
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
1707
3272
13170
848858
55303
41301
878023

Twoje IP: 52.23.234.7
2019-05-24

zaloguj

Nasze projekty, programy i certyfikaty:)

  • a.jpg
  • ab.JPG
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg
  • f.jpg
  • g.jpg
  • h.jpg
  • i.png
  • j.jpg
  • k.jpg


Copyright © 2012. All Rights Reserved.